Luxury Apartment, New, Great Location
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Luxury Apartment, New, Great Location Foz do Iguaçu van 60 m² heeft een eersteklas ligging op afstand van 4 km van IPORA • Lenda • Show en biedt plaats aan maximaal 5 gasten. Dit appartement biedt moderne faciliteiten, zoals draadloos internet en benodigdheden zoals privé-autoparkeren voor autoreizigers.
Het 2-badkamer appartement is gelegen binnen 15 minuten met de auto van de Boeddhistische Tempel van Foz do Iguaçu. De Avenida Jorge Schimmelpfeng ligt op 4,1 km van de accommodatie.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Luxury Apartment, New, Great Location ligt binnen het bereik van het International busstation.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Luxury Apartment, New, Great Location?
Gasten van Luxury Apartment, New, Great Location kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Ecomuseum van Itaipú, 7 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Omar Ibn Al-Chattab-moskee (2 km) en Antonio Oddone Sarubbi-stadion (6 km). - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Luxury Apartment, New, Great Location?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Luxury Apartment, New, Great Location verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Luxury Apartment, New, Great Location?
Luxury Apartment, New, Great Location bestaat uit 60 vierkante meters.